LůcaAhoj, jmenuji se Lucka a narodila jsem se v roce 1981 ve znamení Panny. V roce 2001 jsem maturovala na Obchodní akademii v Havlíčkově Brodě a poté jsem tři roky pracovala jako asistentka v počítačové firmě, ale pro vážnou nemoc jsem musela toto místo opustit.

Nyní jsem ženou v domácnosti. Ale snažím se nezahálet a pořád zkoušet něco nového.

Mám ráda kreativní činnosti, jako například kreslení, modeluji z Fimo hmoty – nejoblíbenější stránky www.brydova.cz, www.tvorilci.cz, pracuji i s  barvami na sklo, občas dělám i decoupage – www.brydova.cz. Zezačátku jsem i fotila, ale od té doby, co můj manžel mi tak trochu fušuje do řemesla, tak už na to nemám ambice a fotím si jen pro sebe rodinnou idylku nebo když se mi povede nějaká ta dobrůtka, fotím i naše společné akce s kamarády a rodinou.

S velkou radostí rozmazluji Pavla dobrým jídlem a nějakou sladkou tečkou. Ono co si budeme povídat „láska prochází žaludkem“ :). Také ráda pořádám hostiny pro rodinu, kamarády a známé a baví mě zkoušet nové recepty. Vaření a pečení – inspiraci hledám třeba na www.recepty.cz, www.apetitonline.cz. Miluji recepty Zdeňka Pohlreicha (www.sefnagrilu.cz) a dezerty Pavlíny Berzsiové (mám její curkářku plnou úžasných receptů)

Péče o manžela, baráček a o naše dvě chlupatá miminka mě naplňuje a jsem naprosto šťastná.

Pyšná jsem ve svém životě na pár věcí – žiji navzdory svému postižení plnohodnotný a velice šťastný život, mám skvělého muže, který mi dává sílu a radost ze života a je mou velikou oporou. S mužem jsme si vybudovali vysněný domeček, máme dva krásné mazlíčky, které rozmazlujeme víc jak děti 🙂 Vydržela jsem 5 let dialýzu a nyní jsem po transplantaci ledviny a doufám, že mi „holka“ ještě nějaký ten rok vydrží 🙂

Moje motto: Co tě nezabije, to tě posílí

Moc se mi líbí věta, kterou říkala Květě Fialové její maminka: „Za nocí nejtmavších na slunce pamatuj.“